TARNYBOS BROLIŲ KREIPIMASIS
Tarnybos broliai kreipiasi į Lietuvos Naujosios apaštalų bažnyčios narius, kurie dirba ir moka gyventojų pajamų mokestį (GPM) su prašymu skirti 1,2% mūsų bažnyčiai paremti. Mieli broliai ir seserys, gerbiami bažnyčios svečiai, tikriausiai visiems mums žinoma, kad pasiekti ir įgyvendinti mūsų bažnyčios tikslus yra reikalinga ne tik aktyvi veikla bendruomenėse, bet ir finansinės lėšos. Pirmiausia, norim padėkoti