APAŠTALO F.-W. OTTEN PAMALDOS ŠILUTĖS NAB BENDRUOMENĖJE
Spalio 19 d. Šilutės bažnyčioje apaštalas F.-W. Otten laikė popietines pamaldas, kuriose dalyvavo Kauno, Jurbarko, Šiaulių ir Šilutės NAB bendruomenių tikėjimo broliai ir seserys. Pamaldoms apaštalas paėmė Žodį iš Šventojo Rašto:“Ir jis yra Kūno – Bažnyčios galva. Jis – pradžia, mirusiųjų pirmgimis, kad visame kame turėtų pirmenybę.” (Kol 1, 18) Prie altoriaus patarnavo vyskupas. Apaštalas